4SEP680M Datasheet(PDF) - Panasonic Electronic Components
Part No. 4SEP680M
Description CAP ALUM POLY 680UF 20% 4V T/H
680µF 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 25 mOhm 3000 Hrs @ 105°C