URZ1J221MHD Datasheet(PDF) - Nichicon
Part No. URZ1J221MHD
Description CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL
220µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C