2R5SEPC820M+TS Datasheet(PDF) - Panasonic Electronic Components
Part No. 2R5SEPC820M+TS
Description CAP ALUM POLY 820UF 20% 2.5V T/H
820µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 7 mOhm 5000 Hrs @ 105°C