CCSMA-MM-RG316DS-36P Datasheet(PDF) - Crystek Corporation
Part No. CCSMA-MM-RG316DS-36P
Description CBL ASSY SMA PLUG RG316 DS 36"
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA Male to Male RG-316 DS 36.00" (914.40mm)