CMC-9745-L100 Datasheet(PDF) - CUI Inc.
Part No. CMC-9745-L100
Description MIC COND ANALOG UNI -37DB
100Hz ~ 12kHz Analog Microphone Electret Condenser 1.5V ~ 9V Unidirectional (-37dB ±3dB @ 94dB SPL)