DSPIC33FJ09GS302-E/MM Datasheet(PDF) - Microchip Technology
Part No. DSPIC33FJ09GS302-E/MM
Description IC MCU 16BIT 9KB FLASH 28QFN
dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 40 MIPs 9KB (3K x 24) FLASH 28-QFN-S (6x6)
Manufacturer Part Microchip Technology
Part Number Components Description Manufacturer
IC TXRX RS485 LO SLEW 5V 8SOIC1/1 Transceiver
IC MPU MIPS-I 200MHZ 128QFPMIPS-I Microprocessor
OPTOISO 5KV TRANSCEIVER 16SOICRS422
#458PT-1720=P3 RF TRANSFORMER 5T:2T:2T 5TERM. G
#5HT-36020AS-360 FILTER HELICAL 360MHZ TYPE 5HT
#5HW-88560A-914 FILTER HELICAL 914MHZ TYPE 5HW
#A1313AN-0001GGH=P3 VARIABLE INDUCTORS 11.4PF Q= 72
50nH Adjustable Inductor 72 @ 100MHz Nonstandard
#A915AY-100M=P3 FIXED IND 10UH 1.49A 90 MOHM SMD
10µH Shielded Wirewound Inductor 1.49A 90 mOhm Max Nonstandard
#A916CY-3R3M=P3 FIXED IND 3.3UH 3.52A 26 MOHM
3.3µH Shielded Inductor 3.52A 26 mOhm Max Nonstandard