FI-SE20S-2-L100-AS Datasheet(PDF) - JAE Electronics
Part No. FI-SE20S-2-L100-AS
Description CONN RCPT 1.25MM 20POS SMD R/A
20 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Plug 0.328' (100.00mm, 3.94")