M50-3152142P Datasheet(PDF) - Harwin Inc.
Part No. M50-3152142P
Description CONNECTOR SOCKET
42 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector Surface Mount
Manufacturer Part Harwin Inc.
Part Number Components Description Manufacturer
IC TXRX RS485 LO SLEW 5V 8SOIC1/1 Transceiver
IC MPU MIPS-I 200MHZ 128QFPMIPS-I Microprocessor
OPTOISO 5KV TRANSCEIVER 16SOICRS422
#292KNAS-T1028Z INDUCTOR ADJUST 100NH THRU HOLE
100nH Adjustable Inductor 35 @ 50MHz Radial