MC100EL16DR2G Datasheet(PDF) - ON Semiconductor
Part No. MC100EL16DR2G
Description IC RCVR ECL DIFFERENTL 5V 8-SOIC
Differential Receiver IC 8-SOIC
Manufacturer Part ON Semiconductor
Part Number Components Description Manufacturer
IC TXRX RS485 LO SLEW 5V 8SOIC1/1 Transceiver
IC MPU MIPS-I 200MHZ 128QFPMIPS-I Microprocessor
OPTOISO 5KV TRANSCEIVER 16SOICRS422
#458PT-1566=P3 AUDIO TRANSFORMERS / SIGNAL TRAN
#5HT-36020AS-360 FILTER HELICAL 360MHZ TYPE 5HT
#A1313AN-0001GGH=P3 VARIABLE INDUCTORS 11.4PF Q= 72
50nH Adjustable Inductor 72 @ 100MHz Nonstandard