MMB.A.EXTMA.19 Datasheet(PDF) - Taoglas Limited
Part No. MMB.A.EXTMA.19
Description ANT ROOF BRACKET 19MM HERCULES
Manufacturer Part Taoglas Limited
Part Number Components Description Manufacturer
IC TXRX RS485 LO SLEW 5V 8SOIC1/1 Transceiver
IC MPU MIPS-I 200MHZ 128QFPMIPS-I Microprocessor
OPTOISO 5KV TRANSCEIVER 16SOICRS422
#292KNAS-T1028Z INDUCTOR ADJUST 100NH THRU HOLE
100nH Adjustable Inductor 35 @ 50MHz Radial