PLS0E681MCL2 Datasheet(PDF) - Nichicon
Part No. PLS0E681MCL2
Description CAP ALUM POLY 680UF 20% 2.5V T/H
680µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 15 mOhm 5000 Hrs @ 105°C