RA1R010H1AR1000 Datasheet(PDF) - JAE Electronics
Part No. RA1R010H1AR1000
Description CONN PLUG 10POS
10 Position Receptacle Connector 0.020" (0.50mm) Board Edge, Surface Mount, Right Angle Gold