TC-32.263MDE-T Datasheet(PDF) - TXC Corporation
Part No. TC-32.263MDE-T
Description OSC MEMS 32.263MHZ CMOS SMD
32.263MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead