W2A21A820KAT2A Datasheet(PDF) - AVX Corporation
Part No. W2A21A820KAT2A
Description CAP ARRAY 82PF 100V NP0 0508
82pF Isolated Capacitor 2 Array 100V C0G, NP0 0508 (1220 Metric)