W2A2YC473KAT2A Datasheet(PDF) - AVX Corporation
Part No. W2A2YC473KAT2A
Description CAP ARRAY 0.047UF 16V X7R 0508
0.047µF Isolated Capacitor 2 Array 16V X7R 0508 (1220 Metric)