W3A41A181KAT2A Datasheet(PDF) - AVX Corporation
Part No. W3A41A181KAT2A
Description CAP ARRAY 180PF 100V NP0 0612
180pF Isolated Capacitor 4 Array 100V C0G, NP0 0612 (1632 Metric)