W3A45A220KAT2A Datasheet(PDF) - AVX Corporation
Part No. W3A45A220KAT2A
Description CAP ARRAY 22PF 50V NP0 0612
22pF Isolated Capacitor 4 Array 50V C0G, NP0 0612 (1632 Metric)