W3A4YC332KAT2A Datasheet(PDF) - AVX Corporation
Part No. W3A4YC332KAT2A
Description CAP ARRAY 3300PF 16V X7R 0612
3300pF Isolated Capacitor 4 Array 16V X7R 0612 (1632 Metric)