ZXT10P20DE6TA Datasheet(PDF) - Diodes Incorporated
Part No. ZXT10P20DE6TA
Description TRANS PNP 20V 2.5A SOT23-6
Bipolar (BJT) Transistor PNP 20V 2.5A 180MHz 1.1W Surface Mount SOT-23-6