2R5TPE220M Datasheet(PDF) - Panasonic Electronic Components
Part No. 2R5TPE220M
Description CAP TANT POLY 220UF 2.5V 2917
220µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 2.5V 2917 (7343 Metric) 25 mOhm