4SEP1200M Datasheet(PDF) - Panasonic Electronic Components
Part No. 4SEP1200M
Description CAP ALUM POLY 1200UF 20% 4V T/H
1200µF 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 12 mOhm 3000 Hrs @ 105°C