4SEPC820M Datasheet(PDF) - Panasonic Electronic Components
Part No. 4SEPC820M
Description CAP ALUM POLY 820UF 20% 4V T/H
820µF 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 7 mOhm 5000 Hrs @ 105°C