54122-106100850LF Datasheet(PDF) - Amphenol FCI
Part No. 54122-106100850LF
Description CONN STACKER 10POS 0.100" T/H
10 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold, GXT™ Through Hole