70M-OAC24 Datasheet(PDF) - Grayhill Inc.
Part No. 70M-OAC24
Description OUTPUT MODULE AC MINI 9MA 24VDC
AC Output Module Output Module 0.03 ~ 3A 24 ~ 140VAC (120VAC Nom) Output 24VDC (15 ~ 30VDC) Supply