96PSD-A100W24-MM Datasheet(PDF) - Advantech Corp
Part No. 96PSD-A100W24-MM
Description A/D CONV 24V MDR DIN RAIL
Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 4A 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Input