96PSD-A40W12-MM Datasheet(PDF) - Advantech Corp
Part No. 96PSD-A40W12-MM
Description A/D CONV 40W 12V MDR DIN RAIL
Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 3.33A 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Input