AMJS0909-0050-RDB-24 Datasheet(PDF) - ASSMANN WSW Components
Part No. AMJS0909-0050-RDB-24
Description CABLE MOD 8P8C PLUG-PLUG 1.64'
Modular Cable Plug to Plug 8p8c (RJ45, Ethernet) 1.64' (500.0mm) Double Shielded
Manufacturer Part ASSMANN WSW Components
Part Number Components Description Manufacturer
IC TXRX RS485 LO SLEW 5V 8SOIC1/1 Transceiver
IC MPU MIPS-I 200MHZ 128QFPMIPS-I Microprocessor
OPTOISO 5KV TRANSCEIVER 16SOICRS422
#252MXPR-2535A FILTER HELICAL 405MHZ TYPE 7HW
#292KNAS-T1028Z INDUCTOR ADJUST 100NH THRU HOLE
100nH Adjustable Inductor 35 @ 50MHz Radial