CA064C181K4GACTU Datasheet(PDF) - KEMET
Part No. CA064C181K4GACTU
Description CAP ARRAY 180PF 16V NP0 0612
180pF Isolated Capacitor 4 Array 16V C0G, NP0 0612 (1632 Metric)