CCESMA-MM-SS402-24 Datasheet(PDF) - Crystek Corporation
Part No. CCESMA-MM-SS402-24
Description CBL ASSY SMA PLUG-PLUG 24"
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA Male to Male 4.14mm OD Coaxial Cable 24.00" (609.60mm)