DSPIC33FJ32GP202-I/MM Datasheet(PDF) - Microchip Technology
Part No. DSPIC33FJ32GP202-I/MM
Description IC MCU 16BIT 32KB FLASH 28QFN
dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 40 MIPs 32KB (32K x 8) FLASH 28-QFN-S (6x6)
Manufacturer Part Microchip Technology
Part Number Components Description Manufacturer
IC TXRX RS485 LO SLEW 5V 8SOIC1/1 Transceiver
IC MPU MIPS-I 200MHZ 128QFPMIPS-I Microprocessor
OPTOISO 5KV TRANSCEIVER 16SOICRS422
#252MXPR-2535A FILTER HELICAL 405MHZ TYPE 7HW
#292KNAS-T1028Z INDUCTOR ADJUST 100NH THRU HOLE
100nH Adjustable Inductor 35 @ 50MHz Radial