GND2FFNSTAER001-X010 Datasheet(PDF) - Aeris
Part No. GND2FFNSTAER001-X010
Description GSM/2G/3G SIM+PLT MINI 2FF 10PK
Manufacturer Part Aeris
Part Number Components Description Manufacturer
IC TXRX RS485 LO SLEW 5V 8SOIC1/1 Transceiver
IC MPU MIPS-I 200MHZ 128QFPMIPS-I Microprocessor
OPTOISO 5KV TRANSCEIVER 16SOICRS422
#252MXPR-2535A FILTER HELICAL 405MHZ TYPE 7HW
#5HT-36020AS-360 FILTER HELICAL 360MHZ TYPE 5HT
#5HW-88560A-914 FILTER HELICAL 914MHZ TYPE 5HW
#81-VEAM IR 40 CAP PLUG 06 PLASTIC
#A1313AN-0001GGH=P3 VARIABLE INDUCTORS 11.4PF Q= 72
50nH Adjustable Inductor 72 @ 100MHz Nonstandard
#B952AS-H-100M=P3 FIXED IND
10µH Shielded Wirewound Inductor 2.7A 44 mOhm Max Nonstandard