IL-WX-34SB-VF-BE Datasheet(PDF) - JAE Electronics
Part No. IL-WX-34SB-VF-BE
Description CONN 34POS 0.8MM SMT
34 Position Receptacle Connector 0.031" (0.80mm) Surface Mount Tin