JAN2N5664 Datasheet(PDF) - Microsemi Corporation
Part No. JAN2N5664
Description TRANS NPN 200V 5A TO66
Bipolar (BJT) Transistor NPN 200V 5A 2.5W Through Hole TO-66 (TO-213AA)