MMS-32H-10A Datasheet(PDF) - Altech Corporation
Part No. MMS-32H-10A
Description MANUAL MOTOR START 65KA 6-10A
Manufacturer Part Altech Corporation
Part Number Components Description Manufacturer
IC TXRX RS485 LO SLEW 5V 8SOIC1/1 Transceiver
IC MPU MIPS-I 200MHZ 128QFPMIPS-I Microprocessor
OPTOISO 5KV TRANSCEIVER 16SOICRS422
#252MXPR-2535A FILTER HELICAL 405MHZ TYPE 7HW
#458PT-1720=P3 RF TRANSFORMER 5T:2T:2T 5TERM. G
#5HT-36020AS-360 FILTER HELICAL 360MHZ TYPE 5HT
#5HW-88560A-914 FILTER HELICAL 914MHZ TYPE 5HW
#A1313AN-0001GGH=P3 VARIABLE INDUCTORS 11.4PF Q= 72
50nH Adjustable Inductor 72 @ 100MHz Nonstandard
#A915AY-100M=P3 FIXED IND 10UH 1.49A 90 MOHM SMD
10µH Shielded Wirewound Inductor 1.49A 90 mOhm Max Nonstandard