MTAC-LORA-H-915 Datasheet(PDF) - Multi-Tech Systems Inc.
Part No. MTAC-LORA-H-915
Description ACCY CARD LORA 915MHZ NO ANT
Manufacturer Part Multi-Tech Systems Inc.
Part Number Components Description Manufacturer
IC TXRX RS485 LO SLEW 5V 8SOIC1/1 Transceiver
IC MPU MIPS-I 200MHZ 128QFPMIPS-I Microprocessor
OPTOISO 5KV TRANSCEIVER 16SOICRS422
#252MXPR-2535A FILTER HELICAL 405MHZ TYPE 7HW
#292KNAS-T1028Z INDUCTOR ADJUST 100NH THRU HOLE
100nH Adjustable Inductor 35 @ 50MHz Radial