REC3-483.3SRWZ/H2/A/M/SMD Datasheet(PDF) - RECOM Power
Part No. REC3-483.3SRWZ/H2/A/M/SMD
Description DC DC CONVERTER 3.3V 3W
Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 900mA 18V - 72V Input