SFD44S60K391B Datasheet(PDF) - Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Part No. SFD44S60K391B
Description CAP FILM 60UF 10% 440VAC QC TERM
60µF Film Capacitor 440V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can