SFM210-LPPE-D39-SP-BK Datasheet(PDF) - Sullins Connector Solutions
Part No. SFM210-LPPE-D39-SP-BK
Description CONN HEADER 1MM 78POS
78 Position Header, Top or Bottom Entry Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount Gold