SFM210-LPPE-S49-SD-BK Datasheet(PDF) - Sullins Connector Solutions
Part No. SFM210-LPPE-S49-SD-BK
Description CONN HDR FMAL 49POS 1MM GOLD SMT
49 Position Header, Top or Bottom Entry Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount Gold