SFM210-LPSE-S20-ST-BK Datasheet(PDF) - Sullins Connector Solutions
Part No. SFM210-LPSE-S20-ST-BK
Description CONN HEADER FMAL 20PS 1MM T/H AU
20 Position Header Connector 0.039" (1.00mm) Through Hole Gold