SFM315-LPGE-D39-SP-BK Datasheet(PDF) - Sullins Connector Solutions
Part No. SFM315-LPGE-D39-SP-BK
Description CONN HEADER 1MM 78POS
78 Position Header Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount Gold