UHE2A181MHT Datasheet(PDF) - Nichicon
Part No. UHE2A181MHT
Description CAP ALUM 180UF 20% 100V RADIAL
180µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C