UHE2A681MHD Datasheet(PDF) - Nichicon
Part No. UHE2A681MHD
Description CAP ALUM 680UF 20% 100V RADIAL
680µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C