UHE2A820MPD Datasheet(PDF) - Nichicon
Part No. UHE2A820MPD
Description CAP ALUM 82UF 20% 100V RADIAL
82µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C