URY1H681MRD Datasheet(PDF) - Nichicon
Part No. URY1H681MRD
Description CAP ALUM 680UF 20% 50V RADIAL
680µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C