HW-508254-5-9 Allicdata Electronics
Allicdata Part #:
HW-508254-5-9-ND
Manufacturer Part#:
HW-508254-5-9
Product Category:
Computers, Office - Components, Accessories
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Short Description: LABEL ID PRODUCT
More Detail: N/A
DataSheet: HW-508254-5-9 datasheetHW-508254-5-9 Datasheet/PDF
Quantity: 1000
Lead Free Status / RoHS Status: Lead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 (Unlimited)
Stock 1000Can Ship Immediately
Specifications
Series: HW
Packaging: 5000 per Roll
Lead Free Status / RoHS Status: --
Part Status: Active
Moisture Sensitivity Level (MSL): --
Label Type: Die-Cut
Label Size: 2.00" x 1.00" (50.8mm x 25.4mm)