Q 25,0-JXS32-10-10/10-FU-WA-LF Allicdata Electronics
Allicdata Part #:
Q25,0-JXS32-10-10/10-FU-WA-LF-ND
Manufacturer Part#:
Q 25,0-JXS32-10-10/10-FU-WA-LF
Product Category:
Crystals, Oscillators, Resonators
Manufacturer: Jauch Quartz
Short Description: CRYSTAL 25MHZ 10PF SMD
More Detail: 25MHz ±10ppm Crystal 10pF 40 Ohms 4-SMD, No Lead
DataSheet: Q 25,0-JXS32-10-10/10-FU-WA-LF datasheetQ 25,0-JXS32-10-10/10-FU-WA-LF Datasheet/PDF
Quantity: 1000
Stock 1000Can Ship Immediately
Specifications
Series: JXS32-WA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Part Status: Active
Type: MHz Crystal
Frequency: 25MHz
Frequency Stability: ±10ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Load Capacitance: 10pF
ESR (Equivalent Series Resistance): 40 Ohms
Operating Mode: Fundamental
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Ratings: --
Mounting Type: Surface Mount
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Description
Crystals
How Crystals Work
Application Fields
Conclusion
The specific data is subject to PDF, and the above content is for reference
Related Products
Search Part number : "Q 25" Included word is 10