15C01SS-TL-E Datasheet(PDF) - ON Semiconductor
Part No. 15C01SS-TL-E
Description TRANS NPN 15V 0.6A SSFP
Bipolar (BJT) Transistor NPN 15V 600mA 330MHz 200mW Surface Mount 3-SSFP