4SEP100M Datasheet(PDF) - Panasonic Electronic Components
Part No. 4SEP100M
Description CAP ALUM POLY 100UF 20% 4V T/H
100µF 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 40 mOhm 3000 Hrs @ 105°C