8N3Q001EG-0140CDI Datasheet(PDF) - IDT, Integrated Device Technology Inc
Part No. 8N3Q001EG-0140CDI
Description IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC
Clock Oscillator IC 133.333333MHz, 140MHz, 146.666666MHz, 153.333333MHz 10-CLCC (7x5)
Manufacturer Part IDT, Integrated Device Technology Inc
Part Number Components Description Manufacturer
IC TXRX RS485 LO SLEW 5V 8SOIC1/1 Transceiver
IC MPU MIPS-I 200MHZ 128QFPMIPS-I Microprocessor
OPTOISO 5KV TRANSCEIVER 16SOICRS422
#252MXPR-2535A FILTER HELICAL 405MHZ TYPE 7HW
#292KNAS-T1028Z INDUCTOR ADJUST 100NH THRU HOLE
100nH Adjustable Inductor 35 @ 50MHz Radial